Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
Obec Moravičany
Moravičany

Územní plán

540480_UP_text_reseni - Územní plán obce Moravičany -2016

540480_UP_text_reseni.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 775,74 kB

540480_UP_tex - Územní plán obce Moravičany -2016

540480_UP_text_oduvodneni.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,71 MB

540480_6 - Územní plán obce Moravičany - 2016

540480_6.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 2,87 MB

540480_5 - Územní plán obce Moravičany -2016

540480_5.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 708,03 kB

540480_4_KOV - Územní plán obce Moravičany -2016

540480_4_KOV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,73 MB

540480_3_VPZ - Územní plán obce Moravičany - 2016

540480_3_VPZ.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 455,51 kB

540480_2_HLV - Územní plán obce Moravičany - 2016

540480_2_HLV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 967,61 kB

540480_1_ZCU - Územní plán obce Moravičany - 2016

540480_1_ZCU.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 440,6 kB

540480_7_ZMN - Změna č. 2 Územního plánu

540480_7_ZMN.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 540,14 kB

540480_5_ZPF - Změna č. 2 Územního plánu

540480_5_ZPF.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,29 MB

540480_4_KOV - Změna č. 2 Územního plánu

540480_4_KOV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 5,86 MB

540480_3_VPS - Změna č. 2 Územního plánu

540480_3_VPS.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 341,4 kB

540480_1_HLV - Změna č. 2 Územního plánu

540480_2_HLV (1).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,22 MB

540480_1_ZCU - Změna č. 2 Územního plánu

540480_1_ZCU.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 481,88 kB

Text - Změna č. 2 Územního plánu

540480_text (1).pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 571,84 kB

Odůvodnění - Změna č. 2 Územního plánu

540480_oduvodneni.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,64 MB

Úplné znění po změně č. 1 územního plánu - KOV

540480_4_KOV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 1,75 MB

Úplné znění po změně č. 1 územního plánu - VPZ

540480_3_VPZ.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 424,64 kB

Úplné znění po změně č. 1 územního plánu - HLV

540480_2_HLV.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 916,24 kB

Úplné znění po změně č. 1 územního plánu obce Moravičany - ZCU

540480_1_ZCU.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 908,67 kB
Zobrazeno 1-20 ze 42

Úřad

Svátek

Svátek má Vendelín

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Den stromů
  • Světový den osteoporózy

Zítra má svátek Brigita

Státní svátky a významné dny na zítřek:

  • Den původních odrůd jablek

Východ a západ slunce

Slunce vychází:7:21

Slunce zapadá:17:52

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Počasí

dnes, úterý 20. 10. 2026
zataženo 15 °C 6 °C
středa 21. 10. slabý déšť 20/11 °C
čtvrtek 22. 10. déšť 12/6 °C
pátek 23. 10. skoro jasno 13/4 °C

Čez odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Mohlo by Vás zajímat