Rovnou na obsah Rovnou na menu
Obec Moravičany
Moravičany

Vítejte na našich nových webových stránkách!

Výkup starých a starožitných věcí

Výkup

V úterý 23.ledna se koná výkup sběratelských předmětů na obecním úřadě v sále vedle knihovny od 9 do 11 hodin.Tímto vás zveme na tuto akci kde vykupujeme staré věci,jako jsou pánské náramkové hodinky,jdoucí i nejdoucí všech značek a typů,staré dobové pohlednice,fotografie,staré mince a bankovky,vojenské odznaky,všechny věci vojenského chrakteru. Rovněž také vykupujeme a dobře zaplatíme zlomkové i zubní zlato,stříbrné šperky,zlaté mince,případně jiné výrobky ze zlata i stříbra. Při prodej zlata nad 15 gramů Vám poskytneme finanční bonus.V neposlední řádě také od vás rádi vykoupíme šperky s českými granáty a nebo z jantaru,staré nepoužívané fotoaparáty,hračky z osmdesátých let jako jsou třeba autíčka na bovden případně na setrvačník,staré dobové reklamní cedule a mnoho dalších dobových starých věcí. Vždy je nutné tyto věci přinést sebou. Výplata peněz vždy po dohodě namístě v hotovosti. Těšíme se na vaši návštěvu.

Autor: OU

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

dnes, sobota 20. 4. 2024
neděle 21. 4. slabý déšť 13/3 °C

Duben hojný vodou - říjen vínem.

O svaté Anselmeně semeno do země.

Mohlo by Vás zajímat